Lübnan Nakliye

Yakup Lojistik

Lübnan Nakliye

Lübnan Karayolu taşımacılığı

İstanbul – Tripoli / Lübnan arası 4-5 gün transit süredir. Beyrut 5-6 gün transit sürelidir.
Lübnan Denizyolu taşımacılığı Güzergah: Yükleme yeri – bağlı bulunduğunuz gümrükte gereken işlemler tamamlanır – Taşucu / Mersin – Trablus ( Tripoli ) / Lübnan araçlardan gemiden iner – Gümrük işlemleri tamamlanır – Teslim Adresine boşaltma yapılır. Transit Süre: İlgili Gemi Servisine göre değişmektedir. Genelde 3 veya 5 günde teslimat gerçekleşir.

Lübnan Proje Taşımacılığı

Türkiye – Lübnan arası taşımacılık hizmetinde yüzlerce referansa sahip firmamız , isterseniz komple nakliyat veya parsiyel olarak Lübnan nakliyenizi güvenle taşımacılık hizmeti sağlamaktayız. İnşaat Şirketlerinin, büyük makine firmalarının, üretici ve imalatçıların hammadde, yarı mamül ve bitmiş ürünlerinin tır dışına taşan veya tonajı ağır yüklerin Lübnan proje nakliye hizmetimizle gerçekleştirmekteyiz. Talep etmiş olduğunuz yükün cinsi, ölçülerine göre uygun fiyatlandırma yapmaktayız. Proje nakliye’de hızlı ve kısa süreli zamanında teslimatlar ile adres teslimi taşımalar yaparız.

Lübnan Nakliye Fiyatları

Mersin – Tripoli Arası Navlunlar arası araç durumuna, talebe ve yük cinsine göre fiyatlar değişmektedir. İstanbul – Beyrut / Lübnan tenteli tır navlunu Normal standart tenteli tırlar için teklif almak için bizimle iletişime geçiniz.