Belarus Nakliye

Yakup Lojistik

Belarus Nakliye

Belarus Karayolu taşımacılığı

Taşınacak olan ürünleriniz alıcıya ortalama olarak 7 – 9 günlük bir zamanda ulaştırılıyor. Bu süreler yol durumlarına bağlı olarak değişkenlik gösterse de, amacımız alıcıya en hızlı şekilde ulaştırmaktır. Nakliye firmamız güzergah olarak Bulgaristan üzeri karayolunu ve Ukrayna üzeri roro çalışmalarını kullanıyor. Alanında deneyimli sürücü çalışma arkadaşlarımız ile Belarus nakliye işlerinizde en hızlı çözümü sunmaktayız.

Belarus Denizyolu taşımacılığı

TÜRKİYE/ KARASU, ZONGULDAK veya HAYDARPAŞA Çıkış limanı >UKRAYNA/ODESSA Giriş Limanı > UKRAYNA ÜZERİ > BELARUS

Belarus Proje Taşımacılığı

Türkiye – Belarus arası taşımacılık hizmetinde yüzlerce referansa sahip firmamız , isterseniz komple nakliyat veya parsiyel olarak Belarus nakliyenizi güvenle taşımacılık hizmeti sağlamaktayız. İnşaat Şirketlerinin, büyük makine firmalarının, üretici ve imalatçıların hammadde, yarı mamül ve bitmiş ürünlerinin tır dışına taşan veya tonajı ağır yüklerin Belarus proje nakliye hizmetimizle gerçekleştirmekteyiz. Talep etmiş olduğunuz yükün cinsi, ölçülerine göre uygun fiyatlandırma yapmaktayız. Proje nakliye’de hızlı ve kısa süreli zamanında teslimatlar ile adres teslimi taşımalar yaparız.

Belarus Nakliye Fiyatları

Maliyet kalemlerindeki artış ve azalmalar navluna direk veya dolaylı yoldan etki etmektedir. Teslimat bölgesi, yük cinsi v.b. özelliklere göre taşımacılık navlunları değişkenlik göstermektedir. Teklif almak için bizimle iletişime geçiniz