Hakkımızda

Yakup Lojistik

STRATEJİ

Bir firma hangi lojistik organizasyonu en uygun maliyetli mevcuttur hizmet düzeylerini belirleyen bir lojistik stratejisi oluşturur. Tedarik zincirleri sürekli değişiyor. Çünkü gelişen bir şirket belirli bir ürün hattı, belirli ülke veya belirli müşterileri için lojistik stratejiler geliştirebilir.

KREATİFLİK

“Yaratıcılık, bildiğiniz iki şeyi bilmediğiniz bir şekilde birbirine bağlamaktır.'' Yine işin özüne inecek olursak yeni bir şeyler inşa edenler kreatiftir diyebiliriz.

VERİMLİLİK

Etkin ve verimli bir lojistik sistemi icin calışma kapsamı icindeki ilgili tedarikci, uretici, depo ve dağıtım merkezi, satış noktaları ile muşterilergibi ceşitli şirketlerin ve tesislerin uretim,depolama ve taşımacılık sistemlerinin birağ yapısı butunluğu icinde yuksek yanıt hızı, yuksek kalite,duşuk maliyet vd. amaclarla analizi ve yeniden tasarlanmasıdır.

Hakkımızda

Yakup Lojistik, Nakliye ve Taşımacılık sektöründe 20 yılı aşan bilgi ve tecrübeyi sizlerle paylaşmaktadır. Kuruluşundan bu günde dek Lojistik sektöründe sağlam ve emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.

Uluslararası nakliyat ve taşımacılık sektöründe “Zamanında Teslim ve Güvenli Nakliye” ilkemiz ile müşteri memnuniyetimizi pekiştirmekteyiz.Karayolu, Denizyolu, Havayolu taşımacılığında uzman kadromuz ile size en kısa zamanda nakliye ve sevk hizmetini sunuyoruz.

Antakya'da yer alan firmamız, ihracat ve ithalat firmalarına dünyanın her yerinden, her yerine taşıma ve nakliye konularında güçlü lojistik desteği vermektedir.

Lojistik desteğimizin yanısıra depolama ihtiyaçlarınızda, modern depolarda, depo ve depolama hizmeti sunmaktayız. Yakup Lojistik depolama hizmeti ile de ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Dağıtım hizmetleri sunmaktayız. Güçlü nakliye ağımız aracılığı ile ulaştırmak istediklerinizi en kısa zamanda istenen adrese, en ekonomik maliyetle taşıyoruz. Dağıtım ve taşıma sırasında taşınacaklarınız sigortalanarak güvenle nakliyesi sağlanmaktadır.

İşinde olumlu radikal değişimleri yaratmaya ihtiyaç duyan birey ve kurumlara Standartların dışında reel hizmet üretmek, etkilemek, geliştirmek, güvenmek, harekete geçirmek ve yardımcı olmak için varız…

* Katkı: Dış ticaret alanında kurumsal gelişimine katkıda bulunmak

* Güven: Dürüst güvenilir olmak, sır tutar olmak

* Hız: Sonuç üretmek ve zaman kazandırmak

* Farlılık: Bizden bekleneni aşmak, sürekli olumlu farklılıklar peşinde koşmak

* Kapital: Taraflara kazanç sağlamaktır.

* Yalansız, aldatmacasız dürüst bir nakliyeciliği müşterilerimize tattırmak,

* Müşterilerimize en uygun maliyetlerle hızlı sağ salim bir şeklide malzemenin yerine ulaştırılmasını sağlamak ve servis süresince müşterimize bilgi akışı sağlamaktır.

* Piyasalarda navlunların düşmesi durumunda anında müşterinin haberdar edilerek, bu indirimlerin müşterilerimizin bizden talep etmesini beklemeden taraflarına yansıtılması.

* Türkiye genelinde ofis ve depolama ağını kurarak grupaj taşımlarda müşterilerimize iç nakliye zahmetine katlanmadan mal zemelerini bulunduğu şehirden almayı sağlamak,

* Müşterilerimize taşıma esnasında hasar oluşması durumunda mal bedeli kadar taraflarına teminat sunulması.

* Kriz ortamlarında müşterilerimize en uzun ödeme vadelerini sunarak sıkıntıların ortaklaşa atlatılmasını sağlamak,

* Proje taşımlarında müşterilerimize çeşitli taşıma alternatifleri sunarak müşterilerimize en az maliyetli taşıma hizmetini sunmak,

* Değerli müşterilerimize rekabetçi fiyat , seri hizmet ve profesyonel çözümler sağlamak ,

* Zamanında , doğru , hatasız ve eksiksiz bilgi aktarımını gerçekleştirmek ,

* Şirket çalışanlarımızın sektöre yönelik eğitim düzeylerini geliştirmek ,

* Araç Filomuzu daimi olarak yenilemek, sayısı arttırmak ve çeşitlendirmek,

* Türkiye’nin tüm şehirlerinden parsiyel sevkiyat organizasyonlarını koordine etmek ,

* Suriye – Ürdün ve S.Arabistan destinasyonlarına haftalık parsiyel sevkiyat gerçekleştimek ,

* Sektöre yönelik seminer ve eğitimler düzenlemek,

* Toplum yararına katkıda bulunacak tüm organizasyonlarda yer almak,

* Teknolojik alt yapıyı güncellemek, * İnternet ortamında araç takip sistemini sağlamak,

* Stratejik yönetim planlaması ile sağlıklı ve sürekli şirket gelişimi sağlamak ,

* Tüm dünyan ülkelerinin yer aldığı network ağında (acenta birliği) yer almak başlıca hedeflerimizdir.