Kalite ve Performans

Yakup Lojistik, uçtan uca tedarik zinciri çözümleri sunan bölgenin önde gelen lojistik firmasından biridir. Uluslararası kapsamlı katma değerli lojistik hizmetleri ve tedarik zinciri hizmetleri ile birleştiriyoruz. Tedarik Zinciri Çözümleri yelpazesi, basit taşıma veya depolama işleminden karmaşık operasyonlara kadar değişebilir.

Bilgi, malzeme ve finansal akış etrafındaki tüm faaliyetleri optimize ederiz. Müşterilerin tedarik zinciri yönetimi ihtiyaçlarına göre küresel olarak entegre uçtan uca çözümler sunmaktayız ve bu da endüstriye özgü gereksinimler için özel bir taahhütte bulunur.

Yakup Lojistik, müşteri odaklı, uzman kadroları ve yaygın uluslararası servis ağı sayesinde Türkiye ile Ortadoğu'nun tüm hava limanlarıyla arasındaki her türlü hava yolu taşımacılığı ihtiyacınız için zamanında, uygun maliyetlerle, güvenilir ve hızlı çözümler üretiyor.

Yakup Lojistik, müşteri odaklı, uzman kadroları ve yaygın uluslararası servis ağı sayesinde Türkiye ile dünyanın tüm limanları arasındaki her türlü denizyolu taşımacılığı ihtiyacınız için zamanında, uygun maliyetlerle, güvenilir ve hızlı çözümler üretiyor.

Yakup Lojistik, Yurt içi ve Uluslararası Karayolu taşımalarında, Türkiye ile 17 farklı bölge arasında doğrudan bağlantı kuruyor. Dünyanın önde gelen yüzlerce markasına, yüzlerce farklı şehirde, yerinde hizmet sağlamanın gururunu yaşıyor.

Yakup Lojistik, depolama hizmetlerini salt stoklama, yükleme veya boşaltmanın ötesine taşıyabilmek için gerekli teknoloji, bilgi birikimi ve altyapıya yatırım yapıyor.

Hangi hizmetin iş gereksinimlerinize uyduğundan emin değil misiniz?

Etkili Çözümler

Bölgenin en büyük şirketlerinden bazılarının karmaşık küresel tedarik zincirlerine etkin çözümler sunma deneyimimizden yararlanıyorsunuz. Hava ve Deniz Otobüsü ürünlerinde basit bir uzantı olsun, ister depolama ortamında bir gelişme olsun isterse tamamen yeni bir entegre tedarik zinciri modeli gerektirip gerektirmediği olsun, her yeniliğin avantajından yararlanabilirsiniz.

placeholder
Güvenli

Bölgenin en büyük şirketlerinden bazılarının karmaşık küresel tedarik zincirlerine etkin çözümler sunma deneyimimizden yararlanıyorsunuz.

Hızlı Teslimat

Hava ve Deniz yolu Taşımacılığı ürünlerinizde basit bir uzantı olsun yada depodaki bir gelişme olsun , her yeniliğin avantajından yararlanıyorsunuz.

7/24 Destek

Operasyonel mükemmeliyetle çalışan destek ekibimiz her türlü sorunlara çözüm üretmek amacıyla 7/24 destek ve hizmet vermektedir.